Jambo
12+
40 min.
2-2
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

23.00 €

Jambo

„Jambo“ reiškia „Labas“ svahilių kalboje. Pardavėjai taip pasisveikindavo su pirkėjais centrinėje Afrikoje, prieš jai tampant kolonija. Žaidėjai taps tų laikų prekeiviais ir stengsis pirmieji uždirbti 60 auksinių monetų. Pardavinėsite arbatą, kailį, vaisius, druską, šilką ir papuošalus. Žaisite kortomis, kurios simbolizuos prekes, žmones (kurie galės jums padėti ar trukdyti jūsų varžovui) ir gyvūnus.

Žaidėjas savo ėjimo metu gali atlikti penkis veiksmus. Galėsite traukti naujas kortas, žaisti kortomis ar aktyvuoti jas. Norint parduoti prekes, pardavėjai pirmiausia jas turi pasiūlyti savo didžiajame prekyvietės stende. Vėliau bus galima įsigyti ir papildomą mažesnį stendą, kuris leis pirkėjams pasiūlyti dar didesnį skaičių prekių. Sužaidus prekių kortomis, žaidėjai galės pirkti prekes iš tiekėjų ir jas parduoti savo prekyvietėje. Panašiu būdu bus galima ir pardavinėti savo prekes. Kaina, kurią reikia sumokėti už prekes, parodyta pardavimų kortose. Siekiant kuo didesnės naudos sau, naudosite žmonių ir gyvūnų kortų savybes. Savo žaidimo plote taip pat galima žaisti naudingų daiktų kortomis. Šios kortos suteiks galimybę panaudoti specialius veiksmus.

Žaidimo „Jambo“ žavesys slypi specialiose kortose. Kiekviena žaidimo partija yra kitoniška, nes galimos įvairios kortų kombinacijos. Tai sumanus dviejų žaidėjų prekybinis žaidimas.

Leidimo info.
Leidėjas Rio Grande Games Autorius Rudiger Dorn Produkto kodas RGG251 Išleidimo data 2004
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos