Istanbul
10+
50 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Istanbul

Sveiki atvykę į Stambulo turgų! Čia didžiulės žmonių spūstys ir beprotiškas triukšmas. Prekybininkai bei jų padėjėjai veržiasi siauromis gatvelėmis ir stengiasi aplenkti savo konkurentus. Viskas turi būti labai gerai organizuota: sandėlis turi būti pilnas reikiamų prekių, o jūsų padėjėjai turi šias prekes greitai ir sklandžiai pristatyti į reikiamas vietas. Žaidėjų komersantų tikslas žaidime – pirmiesiems surinkti tam tikrą skaičių rubinų.

„Istanbul“ stalo žaidime jūs vadovausite grupei žmonių: vienam prekybininkui ir keturiems jo asistentams. Visas žaidimo veiksmas vyks turguje bei 16 jo vietovių. Kiekvienoje vietovėje bus galima atlikti tam tikrą veiksmą. Norėdami atlikti konkrečios vietos veiksmą, turėsite čia pasiųsti savo pirklį ir vieną iš padėjėjų. Kad susigrąžintumėte asistentą iš vietovės, privalėsite sugrįžti su savo pirkliu ir jį pasiimti. Teks gerai viskas apgalvoti ir suplanuoti, kad neliktumėte be padėjėjų.

Ėjimo metu judėsite turguje su savo komersantu bei jo palydovais per vieną ar du žingsnius. Keliaudami per turgaus vietoves, galėsite palikti savo padėjėjus arba juos susigrąžinti. Sutikdami kitus prekiautojus turėsite galimybę atlikti nedidelį papildomą veiksmą. Galimi veiksmai yra tokie:

  • Sumokėti ir praplėsti savo sandėlį.
  • Užpildyti visą sandėlį vienos rūšies prekėmis.
  • Gauti specialų sugebėjimą.
  • Pirkti rubinus arba iškeisti prekes į rubinus.
  • Parduoti tam tikrą kombinaciją prekių ir gauti pinigų.

Kai vienas iš žaidėjų surenka 5 (arba 6) rubinus, žaidėjai užbaigia raundą ir pabaigia žaidimą. Kas turi daugiausiai rubinų po paskutioniojo žaidimo raundo, tas ir laimi žaidimą. Lygiųjų atveju nugalėtojas išsiaiškinamas pagal turimą pinigų kiekį rankoje.

Leidimo info.
Leidėjas Pegasus Spiele Autorius Rudiger Dorn Produkto kodas PEG55115G Išleidimo data 2014
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos