Heroes of Normandie
14+
60 min.
2-2
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Heroes of Normandie

1944 metų birželį amerikiečiai ir kitų šalių sąjungininkai išsilaipino Prancūzijos Normandijos paplūdimiuose ir pradėjo operaciją „Viešpats“ (angl. Overlord) – visų laikų didžiausią desantinę operaciją, kurioje dalyvavo per 850 000 karių. Juos pasitiko aršūs pabūklai, minosvaidžiai, kulkosvaidžiai ir kitų ginklų šūviai.

Neseniai buvo paminėtas šio įvykio 70 metų jubiliejus. Nebuvo pamiršti ir stalo žaidimų mėgėjai. Šia proga sukurtas strateginis stalo žaidimas – „Heroes of Normandie“.

„Heroes of Normandie“ - tai miniatiūrų žaidimas be miniatiūrų, kurios čia yra pakeistos storomis kartoninėmis plytelėmis. Žaidimo stilius primena šiuolaikinius karinius holivudo filmus. Vyks taktinė kova tarp dviejų žaidėjų ir dviejų priešiškų armijų – amerikiečių ir vokiečių. Turėsite duoti nurodymus savo kariams. Vieniems iš jų suteiksite iniciatyvą, o su kitais blefuosite. Kovos vyks šešiabriauniais žaidimo kauliukais ir veiksmų kortomis. Žaidime atsargiai ir slaptai planuosite savo atakas, stengsitės nuspėti ir blokuoti varžovo išpuolius.

Nepriklausomai nuo pasirinkto žaisti scenarijaus, paprastai partijos trukmė neturėtų užtrukti ilgiau 8 raundų. Kiekvienas žaidimo raundas susideda iš trijų skirtingų fazių:

  • Nurodymų fazė (Order Phase). Prie karių plytelių padėste užverstus nurodymų ir blefo žetonus. Nurodymų skaičius priklausys nuo jūsų turimų žvaigždučių kiekio komplektavimo plytelėse. Bus aktyvuoti tik tie kariai, kuriems buvo priskirti nurodymai.
  • Aktyvavimo fazė (Activation Phase). Šio etapo metu atliksite veiksmus su kariais pagal jų iniciatyvą. Tam tikros kortos gali leisti aktyvuoti karius be nurodymo. Aktyvuotas karinis vienetas gali judėti / atakuoti ar tik šaudyti.
  • Pavadavimo fazė (Supply Phase). Tai paskutinis etapas raundo pabaigoje. Kariniai daliniai su blefo žetonais gali judėti. Puolimas nėra galimas šiame etape.

„Heroes of Normandie“ – geras pasirinkimas visiems karinių žaidimų mėgėjams su puikia antrojo pasaulinio karo tema. Žaidimas nuolat yra atnaujinamas ir turi įvairių papildymų. Susikurkite savo kariuomenės būrį, išdėstykite juos žaidimo lentoje ir nebesigręžiokite atgal – karas jau prasidėjo!

Leidimo info.
Leidėjas Devil Pig Games Autorius Yann et Clem Produkto kodas DPG58001 Išleidimo data 2014
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos