Haggis
13+
45 min.
2-3

Klasika

Mechanika

Kombinacijos ridenimas

Komponentai
54

Kortos

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Haggis

„Haggis“- stalo žaidimas, kuriame žaidėjai žaidžia tam tikromis kortų kombinacijomis. Žaidimas pasižymi originaliu keltų dizainu ir dideliu peržaidžiamumu.

Žaidimo partija susideda iš keleto raundų, priklausomai nuo to iki kokios taškų sumos žaisite. Žaidėjų pagrindinis tikslas yra išsimesti visas kortas iš savo rankų. Pradedantysis žaidėjas sužaidžia tam tikra kortų kombinacija, tuo tarpu sekantis žaidėjas turi sužaisti aukštesniu kortų rinkiniu arba praleisti savo ėjimą. Galimos kortų kombinacijos yra tam tikri rinkiniai arba tam tikra seka. Taip pat yra keletas specialių kombinacijų, vadinamų „Bombomis“. Bombos gali būti sužaidžiamos ant bet kokių įprastų kortų kombinacijų. Ant sužaistos bombos sekantis žaidėjas turi atsakyti aukštesnės vertės bomba.

Žaidimas „Haggis“ yra priskiriamas prie tos pačios žaidimų grupės, kaip „Zheng Fen“ ir „Big Two“. Šiame žaidime galima atrasti daug panašių elementų į išvardintus žaidimus (kortų kombinacijos, bombos, taškų skaičiavimas už kortas ir pan.). Atnaujintoje antroje žaidimo versijoje kortos yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų (iš lininio pagrindo), o dėžutė tapo plonesnė ir patogesnė.

Leidimo info.
Leidėjas Indie Boards and Cards Autorius Sean Ross Produkto kodas IBCHAG3 Išleidimo data 2013
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos