Goblins Inc
13+
60 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

38.00 €

Goblins Inc

Jūs esate goblinas, kuris dirba gamykloje, pavadinimu „Goblins, Inc.“. Šios korporacijos pagrindinis tikslas yra statyti didelius karinius robotus. Dabartinis viršininkas nusprendė atsistatydinti ir užleisti vietą naujam goblinui. Dalyvausite konkurse naujo boso pareigoms užimti šiame fabrike. Gal šį visų geidžiamą postą galėtum užimti tu?

„Goblins, Inc.“ stalo žaidimas yra skirtas 2-4 žaidėjams. Kiekvienas žaidėjas kontroliuoja mažą komandą, sudarytą iš 3 goblinų. Pats žaidimas trunka 2 arba 3 raundus. Susikursite komandas ir bandysite konstruoti, statyti ir testuoti geriausią bei didžiausią įmanomą robotą, kuriuo stengsitės nukauti priešininkų komandos robotą. Tačiau yra viena didelė problema. Nors ir dirbsite komandomis, bet nugalėtojas ir naujas bosas bus tik vienas žaidėjas. Kaip bus išrinktas naujasis vadovas? Paprastai, nes kiekvienas goblinas gaus slaptas užduotis, kurias turės stengtis atlikti individualiai ir taip sužavėti „Didįjį Bosą“. Teks gerai pasukti galvą, kaip slaptai įgyvendinti savo asmeninius tikslus, o komandinis darbas nenukentėtų ir išliktų produktyvus.

Žaidimas prasideda išsiaiškinant, kas bus su kuo komandose. Po to kiekviena komanda traukia po vieną mėlyną kortą (roboto statymui) ir visi žaidėjai gauna po 7 darbotvarkės kortas (slaptas užduotis). Komandos žaidėjai turi sėdėti vienas priešais kitą. Sąjungininkai turi planuotoją ir statytoją. Planuotojai traukia po 5 konstrukcijų korteles, iš kurių 2 siunčia kitos komandos planuotojui. Statytojai tuo tarpu naudoja 5 konstrukcijų korteles ir jas padeda statybų lauke, sudarytame iš 20 kortelių vietų. Šis procesas yra kartojamas porą kartų, kol yra pabaigiamas statyti robotas. Linksmiausia žaidimo dalis - komandos draugai tarpusavyje negali bendrauti!

Robotų kovose, kaip ir jų statyme, viskas yra atliekama bendradarbiaujant. Vienas žaidėjas yra roboto pilotas, kitas – taktikas. Pilotas sprendžia, kaip robotas judės ir kur bandys smūgiuoti. Taktikas spręs kokias strategijas panaudoti, t.y. padvigubinti jėgą, perridenti tuščius šūvius, pastiprinti gynybą ir t.t.

Žaidėjas surinkęs daugiausiai pergalės taškų yra skelbiamas nauju „Goblins, Inc.“ korporacijos bosu. Surinkote mažiau taškų nei lyderis? Nenusiminkite! Dar turite vilties, kad naujasis bosas gal jus paskirs eiti vice prezidento pareigas!

Verta paminėti, kad stalo žaidimo „Goblins, Inc.“ taisyklės truputį skiriasi žaidžiant 2 arba 3 žaidėjams.

Leidimo info.
Leidėjas Rio Grande Games Autorius Filip Neduk Produkto kodas RGG489 Išleidimo data 2012
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos