Glass Road
12+
75 min.
1-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

58.00 €

Glass Road

„Glass Road“ stalo žaidimas yra skirtas paminėti senas stiklo gaminimo tradicijas Bavarijos miškuose. Bavarijoje ši stiklo gaminimo tradicija gyvuoja jau 700 metų! Šiame žaidime turėsite sumaniai vadovauti savo stiklo ir plytų gamyboje. Statysite reikiamus pastatus, kad jūsų stiklo pramonės verslas būtų pelningas ir sklandus.

„Glass Road“ yra veiksmų pasirinkimo žaidimas su skirtingomis atlikimo technikomis. Vienas iš jų yra pagrįstas kortų pagrindu. Visi žaidėjai turės po 15 specialistų kortų kaladę. Šiose kortose yra pavaizduoti tam tikri darbininkai, iš kurių kiekvienas gali atlikti 2 skirtingus veiksmus. Kiekvieno raundo metu išsirinksite 5 darbininkus (iš 15), kuriuos norėsite pasisamdyti jų veiksmų atlikimui. Kiekvienas žaidėjas iš savo pasirinktų penkių kortų pasirinks vieną kortą, ją atvers ir sužais. Jei vieną ir tą patį darbininką pasirenka du ar daugiau žaidėjų, šie žaidėjai gauna baudą ir gali atlikti tik vieną veiksmą iš dviejų galimų. Tuo tarpu jei nėra pasikartojančių darbininkų tarp pasirinktų – leidžiama atlikti abu jo veiksmus! Per vieną raundą iš viso galėsite panaudoti 3 kortų veiksmus.

Žaidime yra naudojama įdomi resursų valdymo mechanika. Viskas yra paremta dvejais gamybos ratais. Vienas iš šių ratų yra skirtas stiklui, kitas – plytoms. Stiklo ratas turi smėlio, maisto, anglių, vandens ir medžio išteklius, tuo tarpu plytų ratas turi anglių, maisto ir molio atsargas. Ratų rodyklės judės į dešinę pusę ir mažins neapdirbtos produkcijos kiekį, tuo tarpu pagaminta produkcija didės.

Visi žaidėjai taip pat turės po savo asmeninę žaidimo lentą. Šioje startinėje lentoje yra pavaizduoti 2 atviri plotai, 2 vandens tvenkiniai, 2 miško tankumynai ir 2 kasyklos. Visi likę 20 plotų yra užimti miškų plotais. Jūs turėsite šiuos miškus iškirsti, kad galėtumėte pasistatyti reikiamus pastatus.

Žaidime yra 3 tipų pastatai:

  • „Pergalės taškų pastatai“, kurie nieko nedaro viso žaidimo metu, bet yra verti pergalės taškų.
  • „Pasikeitimų“ pastatai, kurie leidžia pasikeisti tam tikros rūšies resursus į kitos rūšies resursus.
  • „Vienkartinio“ panaudojimo pastatai, kurie duoda resursų ar kitokių naudingų dalykų, kai šie yra pastatomi.

Nepriklausomai nuo pastato tipo, dauguma žaidimo statinių yra verti tam tikrą skaičių pergalės taškų.

„Glass Road“ žaidimo raktas į pergalę – sugebėjimas puikiai analizuoti ir pasirinkti tinkamus specialistus, būti lanksčiam viso žaidimo metu bei protingas įvairių pastatų kombinacijų panaudojimas.

Žaidimo taisyklių knygelėje rasite aprašytą stiklo atsiradimo istoriją bei kitus įdomius faktus!

Leidimo info.
Leidėjas Z-Man Games Autorius Uwe Rosenberg Produkto kodas ZMG71360 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos