Ginkgopolis
13+
45 min.
1-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

54.00 €

Ginkgopolis

2212 metai. Ginkgo Biloba - seniausias medis pasaulyje tapo puikiu simboliu, kaip reikia statyti miestus, sąveikaujant kartu su gamta. Žmonės išsekino daugumą Žemės resursų, todėl dabar turi parodyti savo išmanumą plėtojant miestus. Teks sumaniai išlaikyti balansą tarp resursų išgavimo ir jų panaudojimo. Kursite naujo tipo miestą, subursite ekspertų komandą ir bandysite tapti geriausiais miesto planuotojais „Ginkgopolyje“.

„Ginkgopolis“ – tai žaidimas su nesudėtingomis taisyklėmis, bet velnioniškai originalus. Pradinis miestas susideda iš 9 plytelių (skaičiais nuo 1 iki 3 ir skirtingomis spalvomis).

Žaidėjai turi po 4 kortas, kuriose gali būti viena iš 9 statymo plytelių arba vienas iš 12 urbanizacijos žetonų. Visi žaidėjai vienu metu išsirenka vieną kortą ir atlieka jos veiksmą. Po to nepanaudotas likusias kortas siunčia savo kaimynui iš kairės.

Sužaista korta aktyvuoja vieną iš pastatų mieste, kuris gali duoti resursų, leisti statyti naujas plyteles ar gauti sėkmės taškus (pagrindinis žaidimo tikslas).

Jei žaidėjas žaidžia korta su statymo plytele, jis dalyvauja miesto statyme. Plytelę reikia padėti į vietą, pavaizduotą kortoje. Pradėjus dėti plytelę ant plytelės, tokiu būdu miestas auga, o pastatai tampa vis didesni ir pelningesni. Urbanizacijos kortos leis praplėsti miesto ribas.

Dalyvaujant miesto statybose, žaidėjai gaus kortų, kurios suteiks tam tikrų galių visame likusiame žaidime. Žaidimo metu stengsitės užimti kuo geresnes miesto vietas. Visų tikslai vienodi – tapti dominuojančiais savo kaimynystėje!

Leidimo info.
Leidėjas Z-Man Games Autorius Xavier Georges Produkto kodas ZMG71200 Išleidimo data 2012
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos