Ghooost!
8+
15 min.
2-6

Šeimos

Vakarėlių

Mechanika

Kombinacijos ridenimas

Komponentai
1

Žaidimo lenta

62

Kortos

9

Monetos

1

Taisyklės EN kalba

18.00 €

Ghooost!

„Ghooost!“ – lengvas ir greitas kortų žaidimas helovino tema. Žaiskite savo kortomis išmintingai ir atsikratykite vaiduokliais, numirėliais, vampyrais, zombiais ir kitais gąsdinančiais padarais, kurie vaidenasi didžiuliame name. Neleiskite priešininkui, kad šis savo dvasias atsiųstų jums tiesiai į kiemą. Saugokitės baisiausių vaiduoklių, nes šie nebus taip lengvai pašalinami...

Pagrindinis stalo žaidimo „Ghooost!“ uždavinys – atsikratyti savo kortomis iš rankų ir iš savo namo. Kad tai įgyvendinti, žaisite viena ar keliomis kortomis, kurios yra lygios arba aukštesnės už prieš tai žaistas kortas. Žaidimą pradėsite su keturiomis kortomis rankose ir 4-12 kortų namuose. Vaiduoklių kortos yra keturių rūšių su vertėmis nuo 1 iki 14. Keletas kortų turi specialių savybių, pavyzdžiui ant raudonų vaiduoklių kortų galima padėti kitas raudonas arba geltonas kortas, arba sužaisti keturiomis ir daugiau identiškomis kortomis.

Žaidimas susideda iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje (prieš vidurnaktį) galima atlikti vieną iš šių trijų veiksmų:

  • Žaisti viena ar daugiau identiškų kortų iš savo rankos į kapinių vietą.
  • Išbandyti savo sėkmę traukiant vieną vaiduoklių kortą iš požemių. Nesėkmės atveju, teks paimti į rankas visas kortas iš kapinių.
  • Paimti visas vaiduoklių kortas iš kapinių.

Kai tik ištuštėja požemis, prasideda antroji žaidimo dalis (po vidurnakčio). Čia galėsite vėl rinktis iš kelių galimų vaiksmų: žaisti vaiduoklių kortomis, pasiimti visas kortas iš kapinių, ar traukti ir žaisti korta iš namų (šis veiksmas galimas tik neturint kortų rankose). Žaidėjas atsikratęs visomis kortomis iš savo rankų ir namo - baigia žaidimą, o visi likusieji žaidžia toliau. Žaidimas tęsiasi iki kol lieka vienas žaidėjas su kortomis. Šis žaidėjas pralaimi žaidimą, o visi likusieji skelbiami nugalėtojais. Pralaimėjęs žaidėjas privalo „sukelti“ gąsdinantį vaiduoklišką garsą!

Leidimo info.
Leidėjas IELLO Autorius Richard Garfield Produkto kodas IEL51077 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos