Gauntlet of Fools
13+
30 min.
2-6
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

24.00 €

Gauntlet of Fools

„Gauntlet of Fools“ – tai nuotykinis, įgūdžių panaudojimo ir sėkmės stalo žaidimas, skirtas 2-6 žaidėjams. Galėsite išsirinkti žaidimo herojų iš šimtų skirtingų kombinacijų. Susikursite absurdiškus herojus! Vienas iš pavyzdžių: riteris su liepsnojančiu kardu, pagiringas ir su užrištomis akimis.

Žaidimas susideda iš dviejų etapų. Pirmajame etape žaidėjai kuria herojus ir juos išsirenka. Herojai nebus tobuli, turės tam tikrus savo trūkumus. Tačiau renkantis herojų, galite pasiimti ne savo herojų, o kito žaidėjo. Todėl niekas nenorės kurti stipraus herojaus ir jį „apdovanos“ neigiamomis savybėmis, kad kitiems žaidėjams nekiltų noras jį pasiimti savo pusėn.

Antrajame žaidimo etape visiems teks kovoti prieš įvairius priešininkus iš „encounter“ žaidimų kortų kaladės. Ir kovosite iki tol, kol visi mirsite! Prieš kiekvieną priešininką kovosite kiekvienas atskirai. Norėdami nukauti monstrą, ridensite kauliuką (atsižvelgiant į turimą ginklą) ir bandysite išridenti lygų arba didesnį skaičių už priešininko gynybą. Įveikus monstrą, gausite jo auksą. Norėdami apsiginti nuo varžovo puolimo, jūsų gynyba turi būti aukštesnė už puolančiojo ataką. Jei taip nėra, gausite vieną ar daugiau žalos. Kiti nugalėti monstrai gali duoti ne aukso, o prakeiksmą, papildomą veiksmą, atakos ir pan.

Pasiruoškite kovoti dėl aukso, išridenkite saujelę kauliukų, nugalėkite monstrą ir pasiimkite jo auksą! Mirkite ir laimėkite žaidimą, turėdami daugiausiai aukso už visus kitus žaidėjus. „Gauntlet of Fools“ pagal savo temą panašus į „Munchkin“ kortų žaidimą.

Leidimo info.
Leidėjas Indie Boards and Cards Autorius Donald X. Vaccarino Produkto kodas IBCGAU1IBC Išleidimo data 2012
Video apžvalgos