FUSE
10+
10 min.
1-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

28.00 €

FUSE

Įsibrovėliai pateko į jūsų laivą! Jų tikslas – laivo susprogdinimas!

Laive rasite virš dvidešimties bombų. Laiko skaičiavimas bus įjungtas. Jūs su savo elitine bombų nukenksminimo komanda bandysite visus šiuos sprogmenis neutralizuoti ir pašalinti iškilusią grėsmę. Ar spėsite visa tai atlikti vos per dešimt minučių?

„FUSE“ – realaus laiko komandinis stalo žaidimas su spalvotais kauliukais ir nukenksminimų kortomis. Visi žaidėjai sieks vieno bendro tikslo – per dešimt minučių nukenksminti tam tikrą skaičių bombų. Kaip nukenksminti konkrečią bombą rasite žaidimo kortose. Šiose kortose nupiešta tam tikra kauliukų kombinacija, kurią surinkus bomba yra išjungiama. Vienas iš žaidėjų paims iš maišelio tiek kauliukų, kiek yra žaidėjų, ir juos išridens. Po kauliukų išridenimo visi turi greitai nuspręsti kas kurį kauliuką paims ir padės prie vienos iš savo bandomų nukenksminti bombų. Kiekvienas žaidėjas ima tik vieną kauliuką! Esant situacijai, kai vienam iš žaidėjų netinka joks kauliukas tenka įvykdyti bausmę ir prarasti tam tikrus kauliukus nuo jau bandomų pašalinti bombų.

Užduotis paprasta – maksimaliai naudingai išnaudoti kauliukus tarp visų komandos narių per kuo trumpesnį laiką. Žinoma, didžiausia problema – 10 minučių, per kurias reikia nukenksminti didžiulį kiekį bombų. Tad geriau paskubėkite ir parodykite, kaip mokate elgtis ekstremaliose situacijose.

Leidimo info.
Leidėjas Renegade Game Studios Autorius Kane Klenko Produkto kodas RGS00504 Išleidimo data 2015
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos