Fury of Dracula (third edition)
14+
120 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Fury of Dracula (third edition)

Visiems gerai žinomas vampyras Drakula sugrįžo! Atnaujinta ir perleista „Fury of Dracula“ stalo žaidimo versija. Tai dedukcinis gotikinio stiliaus žaidimas pagal rašytojo Bram Stoker romaną „Drakula“.

Tai vienas prieš visus – visi prieš vieną stalo žaidimas. Vienas iš žaidėjų valdys Drakulą, o visi kiti likę žaidėjai (iki keturių) atliks medžiotojų vaidmenį. Drakula augins savo vampyrų būrius Viktorijos laikų Europoje, tuo tarpu medžiotojai bandys sunaikinti Drakulą ir padaryti galą jo viešpatavimui.

Žaidimas prasideda išsirenkant herojus. Drakula keliaus iš vieno miesto į kitą ir dės įvairius spąstus medžiotojams. Medžiotojai stengsis sumedžioti Drakulą iki lemiamo trylikto įtakos rodmens. Prasidėjus medžioklei apie Drakulą nieko nebus žinoma, tik tiek, kad šis vampyras vėl priskėlė. Herojai keliaus po Europos miestus ir ieškos įvairių užuominų. Su kiekviena naktimi Drakula vis stiprės, bet su kiekviena diena ir medžiotojai bus arčiau savo tikslo.

Kiekvienas medžiotojas gali atlikti po vieną veiksmą dienos ir nakties metu. Keliavimas tarp miestų naktimis gali būti pavojingas, todėl keliausite tik dienos metu. Keliavimas gali vykti įprastais keliais, geležinkeliais ar jūra. Kelionės traukiniais papildomai reikalauja bilieto, bet šiuo keliavimo būdu daug greičiau pasieksite norimas vietas.

Savo ėjimo metu galima atstatyti gyvybės taškus, apsikeisti daiktais su kitais žaidėjais, ieškoti mieste užuominų ar naudingų daiktų. Bendravimas su kitais miesto veikėjais gali būti ir pavojingas. Ieškodami daiktų visada trauksite atsitiktinę įvykių kortelę, tarp kurių gali būti ir teigiamų, ir neigiamų atsitikimų.

Po medžiotojų atlikų veiksmų savo ėjimą pradeda grafas Drakula. Herojai judės ir dės savo figūrėles žaidimo lentoje, tuo tarpu Drakula judės paslapčiomis. Vampyrui kelionės traukiniais nebus galimos dėl viešumos. Tačiau keliavimas keliais ir vandeniu nesukels jokių apribojimų. Apsistojus naujoje slaptavietėje Drakula galės atlikti dar ir kitus niekšiškus darbelius: prikelti ordas vampyrų, šikšnosparnių ir pan. Drakulos žinioje yra daug galingų kortų, kurios gali paklaidinti medžiotojus, prikelti tamsos jėgas, virsti į vilkolakį, pasislėpti šėšėliuose ar atstatyti gyvybę paragavus šviežaus kraujo.

Šiame trečiame žaidimo išleidime buvo visiškai atnaujintas grafinis dizainas. Žaidimo raundai padalinti į dienas ir naktis. Kovos supaprastintos ir padarytos aiškesnės. Paskalų žetonai leis paklaidinti medžiotojus, o įtakos skaičiavimo takelis apibrėžia ribą kas laimės žaidimą.

Leidimo info.
Leidėjas Fantasy Flight Games Autorius Frank Brooks, Stephen Hand, Kewin Wilson Produkto kodas FFGGW09 Išleidimo data 2015
Video apžvalgos