Five Tribes
13+
60 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Five Tribes

Pasiruoškite nusikelti į pasakišką arabų pasaulį. Vyriausiasis sultonas mirė, o Nakalos valdymas turi būti perduotas kitam sultonui. Žyniai išpranašavo, kad legendinį miestą kontroliuos penkios skirtingos gentys. Ar jūs prisidėsite prie šios pranašystės? Išsikvieskite Džinus, panaudokite gentis ir sultono valdžia bus jūsų!

Stalo žaidimas „Five Tribes“ primena tradicinį euro stiliaus žaidimą su medinėmis žmonių figūrėlėmis ir darbininkų dėliojimo (worker placement) mechanika. Tokiuose žaidimuose paprastai žaidėjai siunčia savo darbininkus atlikti tam tikrus specifinius veiksmus. Tuo tarpu šiame „Five Tribes“ stalo žaidime viskas vyksta kiek kitaip ir priešingai. Žaidimą pradėsite su 3 atsitiktiniais darbininkais ant kiekvienos iš 30 žaidimo plytelių. Ėjimo metu žaidėjas judės su darbininkais iš okupuotos plytelės į kitas gretimas plyteles. Žaidėjas taip pat privalo pašalinti mažiausiai du tos pačios spalvos darbininkus iš tos plytelės, į kurią atėjo. Konkrečios spalvos darbininkų pašalinimas leis atlikti tam tikrą veiksmą.

Žaidimas veikia labai paparastai: darbininkų pajudinimas, jų nuėmimas nuo lentos, veiksmo atlikimas. Tačiau žaidimo partijai įsibėgėjus „Five Tribes“ tampa gerokai kompleksiškas. Žaidėjai privalo atrasti balansą tarp geriausios trumpalaikės ir ilgalaikės strategijos. Žaidime reiktų vengti palankaus darbininkų išdėstymo sukūrimo savo varžovams. Netinkamas darbininko pajudinimas į netinkamą plytelę gali atnešti daug naudos jūsų priešininkams.

Žaidime taip pat vyksta prekyba daiktais ir džinais. Žaidėjai gali nusipirkti džiną iš vietos su lempos atvaizdu. Iš viso yra galimi tik trys džinai per ėjimą. Kiekvienas iš jų jums suteiks specialių sugebėjimų. Turėsite didelį privalumą jei įsigysite reikiamą džiną tinkamu momentu.

„Five Tribes“ yra puikus euro stiliaus žaidimas su paprastomis taisyklėmis, bet tuo pačiu ir kompleksiškas. Tačiau svarbiausia žaidime – inovatyvi darbininkų nuėmimo (worker displacement) mechanika.

Leidimo info.
Leidėjas Days of Wonder Autorius Bruno Cathala Produkto kodas DOW8401 Išleidimo data 2014
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos