Epic Spell Wars of the Battle Wizards II: Rumble at Castle Tentakill
15+
30 min.
2-6
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Epic Spell Wars of the Battle Wizards II: Rumble at Castle Tentakill

Ieškote neįprasto, linksmo ir kreizi stalo žaidimo? Yra toks! Tai kortų žaidimas nežmoniškai ilgu pavadinimu – „Epic Spell Wars of Battle Wizards 2: Rumble at Castle Tentakill“.

Šis žaidimas yra antrasis iš „Epic Spell Wars“ serijos. Tai atskiras žaidimas, kuris gali būti žaidžiamas savarankiškai arba sumaišytas kartu su pirmąja žaidimo dalimi. „Epic Spell Wars 2“ tęsia savo epinius nuotykius visiškai naujose ir juokingose žaidimo kortose.

Šioje dalyje buvo sukurta keletas šaunių naujovių. Nuo šiol jūsų išsikviesti kovotojai gali atlikti ne tik vienkartinį puolimą, bet ir likti jūsų pusėje po atakos. Tai leis jums išlikti nuožmiais ir nesustabdomais bent keletą raundų. Žinoma viskas priklausys nuo to, kaip sėkmingai seksis išridenti kauliukus. Negana to, šiuos prisijaukintus kovotojus galėsite paaukoti ir tokiu būdu išvengti tiesioginės žalos į savo burtininką. Kita naujovė – kraujas! Kovodami rinksite kraują. Panaudodami kraujo taškus galėsite sustiprinti burtažodžius. Atsirado ir tam tikri burtai su atoveiksmiu. Šie burtai suveiks net ir tuo atveju jei jūs būsite nužudyti. Puikus būdas atkeršyti... Na ir turbūt gražiausia naujovė – pastatomas bokštas. Šis šiurpokas bokštas apraizgytas čiuptuvais yra vienas geidžiamiausių žaidime. Žaidėjas, kuris jį kontroliuos, gali gauti papildomos jėgos ar pelnyti papildomo kraujo. Tačiau yra ir blogoji šio bokšto pusė – kiti kenkėjiški burtai veikia tik tuos, kurie valdo šį statinį. Būkite atsargūs!

Nepriklausomai nuo to ar jūs žaidėte originalųjį žaidimą ar ne, jūs šioje žaidimo dalyje rasite viską, ko reikia juokingoms burtininkų kovoms. Nuo šiol epinis žaidimas tapo dar epiškesnis!

Leidimo info.
Leidėjas Cryptozoic Entertainment Autorius Nick Edwards, Rob Heinsoo, Cory Jones Produkto kodas CZE016331 Išleidimo data 2015
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos