Eldritch Horror
14+
180 min.
1-8
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Eldritch Horror

Po visą pasaulį paplito blogis! Jūs ir jūsų kolegos keliausite aplink pasaulį ir kovosite prieš šį blogį. Bjaurūs monstrai, sunkiai suvokiamos paslaptys ir žiaurūs iššūkiai iš jūsų pareikalaus maksimumo. Ar esate pakankamai drąsūs, kad apsaugotumėte Žemę nuo susinaikinimo?

„Eldritch Horror“ – tai komandinis ir nuotykinis stalo žaidimas, kuriame žaidėjams atiteks daug keliaujančių tyrinėtojų vaidmenys. Žaidime rinksite užuominas, spręsite paslaptis, kovosite prieš baisius monstrus ir bandysite apsaugoti pasaulį nuo nežemiškų grėsmių. Žaidime yra 12 unikalių herojų, apie 250 įvairiausių žetonų ir virš 300 kortų! Kiekviena „Eldritch Horror“ žaidimo partija bus epinė ir pilna nuotykių.

Siaubas kausto visą Žemę, o jūs su savo bičiuliais rizikuosite ir keliausite į įvairias vietoves: nuo snieguotų viršūnių Himalajuose iki triukšmingų San Francisko gatvių. Žaidime bus daug didingų miestų, kuriuos aplankysite. Kiekvienas „Eldritch Horror“ žaidimo elementas yra sukurtas taip, kad kiekvienas žaidėjas labai gerai įsijaustų į žaidimo temą ir atmosferą.

Šokite į traukinį iš Šanchajaus į Stanbulą, pasisamdykite raganių Buenos Airėse ar apsirūpinkite šventu vandeniu Romoje... Viskam tik labai gerai pasiruoškite! Turėsite labai efektyviai dirbti komandoje, kad įveiktumėte visas blogybes. Su kiekviena praslenkančia diena, neapsakomos jėgos įsiviešpatauja pasaulyje. Jūsų tyrėjų komanda išsaugos žmoniją ir laimės žaidimą, jei sugebės išspręsti tris unikalias paslaptis, kurios yra pavaizduotos „Ancient-One“ paslapčių kortose.

Paslapčių (Mystery) kortose esančios užduotys informuos jus apie kelionių planus ir galimus pavojus. Taip pat jūs galite atrasti nuotykius bet kurioje pasaulio vietoje. Žaidimo susidūrimo (Encounter) etape žaidėjai kovos. Priešingu atveju – kursite savo tyrėjų asmenines istorijas perskaitydami kortos pasakojimą. Gali atsitikti taip, kad susidursite su monstru akis į akį Stanbule, atrasite save nusikalstamoje grupuotėje, rengsite ekspediciją į piramides ar ieškosite užuominų nežinomuose tyrlaukiuose.

Jei jums nepasiseks „Encounter“ etape, pasekmės gali būti labai skaudžios. Sėkmės atveju, gausite tiktai fizinę ar protinę traumą. Taip pat gali tekti priverstinai gauti sąlygos (Condition) kortą, kuri jums suteiks specifinę žalą ar tam tikrą apribojimą. Pavyzdžiui, kojos trauma ar amnezija.

Pragaištingas poveikis žaidime atsiskleis kai trauksite „Mythos“ kortas. Šios kortos daro įtaką nežemiškiems vartams, bebaimiams monstrams bei kitiems grėsmingams žaidimo elementams. Taip pat jūsų herojai jaus didelį spaudimą ir naujas grėsmes. Tyrėjai kiekvieną raundą trauks po naują „Mythos“ kortą. Jūsų pagrindinė užduotis – išnarplioti tris svarbiausias paslaptis.

Verta paminėti, kad „Eldritch Horror“ yra sukurtas pagal populiarų „Arkham Horror“ stalo žaidimą. „Arkham Horror“ gerbėjai lengvai pastebės panašumus tarp šių žaidimų. Tačiau nereiktų sumaišyti - „Eldritch Horror“ nėra papildymas, tai yra atskiras ir savarankiškas žaidimas. Šiame žaidime herojų nuotykiai vyksta visame pasaulyje.

Pasiruoškite kovoti ir atskleisti senovines paslaptis. Siaubas jau pasirodė. Žemės likimas jūsų rankose! Jūsų kelionė prasideda čia. Pasiruošę?

Leidimo info.
Leidėjas Fantasy Flight Games Autorius Corey Konieczka, Nikki Valens Produkto kodas FFGEH01 Išleidimo data 2013
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos