Eaten by Zombies!
8+
30 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Eaten by Zombies!

„Eaten by Zombies!“ – filmų ir kompiuterinių žaidimų įkvėptas stalo žaidimas apie zombius, skirtas žaisti 2-4 žaidėjams. Pajauskite baimę, nepriteklių ir pražūtį, kurie jūsų laukia!

Šiame kortų žaidime bandysite išlikti gyvi tarp gausios zombių minios. Zombių tikslas visiems suprantamas – visus savo kelyje gyvus žmones priversti prisijungti prie gyvų numirėlių būrio. Tuo tarpu jūsų tikslas – dirbti bendrai komandoje su kitais žaidėjais arba veikti atskirai ir stengtis išlikti paskutiniais likusiais gyvaisiais.

Žaidimą pradėsite su penkiomis medinėmis lazdomis, penkiais sugebėjimais pasislėpti ir su pora sumuštinių rankoje. Visas šių daiktų kortas išmaišysite ir išsitrauksite 6. Po to jus puls vienas iš 25 zombių, kurio kovinė galia bus nuo 1 iki 8, o tikimybė išvengti ir pabėgti - vertė nuo 1 iki 4. Turėsite pasirinkti, ar norite kovoti, ar pabėgti ir sužaisti kortomis iš rankų.

Jei sėkmingai kovosite/pabėgsite gausite atitinkamą kiekį taškų, už kuriuos galėsite įsigyti daug naudingų daiktų: šratinius šautuvus, laužtuvus, žiūronus, senelės daržinę ir t.t. Sužaistos kortos eina į panaudotų kortų krūvelę. Įveikti zombiai taip pat patenka į panaudotų jūsų kortų krūvelę. Kai išsitrauksite zombių kortą į savo ranką, jis jums paliks visam laikui, tačiau galėsite šia korta sužaisti prieš kitą besiginantį žaidėją. Zombių būrys laikui bėgant vis stiprės ir stiprės...

Nepavykus pabėgti ar nukauti zombių, prarasite tokį skaičių kortų, koks yra pavaizduotas pabėgimo skaičius. Kortas prarasite iš savo rankos arba nuo viršutinės savo kortų krūvelės. Tapsite gerokai silpnesni. Jei pasibaigs kortos – tapsite zombiu, kuris bandys nužudyti kitus likusius gyvus žaidėjus.

Jei žaidėjas savo rankoje turi 6 zombių kortas, zombių žaidėjai laimi žaidimą, o visi gyvi žaidėjai išprotėja ir pralaimi. Numirėte? Ne pasaulio pabaiga! Svarbiausia – išlikti paskutiais žaidžiančiais žaidėjais, ir nesvarbu kokią pusę atstovausite – zombių ar gyvųjų. Laimėti žaidimą gali ir keletas žaidėjų (pasibaigus zombių kortų krūvelei).

„Eaten by Zombies!“ – įdomus komandinio ir tarpusavio varžymosi stalo žaidimas, kuriame pukiai jausis įtampa ir artėjanti pražūtis. Tai puiki kombinacija tarp kortų traukimo, kortų kaladės kūrimo ir siaubo elementų.

Leidimo info.
Leidėjas Mayday Games Autorius Max Holliday Produkto kodas MDG4297 Išleidimo data 2011
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos