Dungeons & Dragons: The legend of Drizzt
12+
60 min.
1-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Dungeons & Dragons: The legend of Drizzt

Vienas perkamiausių rašytojo R. A. Salvatore fantastinių romanų apie Drizzt’ą Do’Urden’ą persikėlė ir į jaudinantį stalo žaidimą. Pasiruoškite tapti legendiniu klajūnu ar vienu iš jo draugų, kovokite prieš baisius priešus, laimėkite lobį ir maudykitės šlovės spinduliuose!

„The Legend of Drizzt“ yra trečiasis Dungeons & Dragons nuotykių serijos stalo žaidimas. Pirmieji žaidimai šioje serijoje - „Castle Ravenloft“ ir „Wrath of Ashardalon“. Visi šie žaidimai pasižymi tuo pačiu žaidimo stiliumi, o visos šių žaidimų dalys gali būti tarpusavyje sumaišytos, kad sukurtumėte unikalų požemį ir patirtumėte nepakartojamą nuotykį.

Žaidime išsirinksite vieną iš penkių fantastinių herojų. Žaidimo metu su savo herojais keliausite per atsitiktine tvarka susikurtą labirintą, kovosite prieš ordas monstrų ir stengsitės įvykdyti scenarijaus tikslus. Įdomi šio žaidimo naujovė, kuri jį išskiria iš kitų panašaus tipo žaidimų – požemių valdovo (Dungeon Master) nebuvimas. Žaidimas yra paremtas atsitiktinių kortų traukimu ir jų veiksmų vykdymu. Šį žaidimą taip pat galima žaisti ir solo variante.

Stalo žaidimo „The Legend of Drizzt“  taisyklės nėra sudėtingos ir jas galima greitai išmokti. Žaidėjo ėjimas susideda iš 3 fazių:

  1. Veiksmo etapas, kuriame žaidėjai juda ir/arba kovoja.
  2. Tyrinėjimo veiksmas, kuriame herojai gali padėti naujas plyteles ir monstrus.
  3. Įvykio fazė, kurios metu įvyksta nenumatyti atsitikimai ir savo veiksmus atlieka priešai.

Žaidimo monstrų „elgesys“ yra nurodytas jų kortose, o visi atsitiktiniai įvykiai ir kovos yra apsprendžiamos 20 briaunų žaidimo kauliuku. Viso žaidimo metu neturėtumėte susidurti su painiomis žaidimo taisyklėmis, dėl ko galėsite mėgautis sklandžia žaidimo partija, kada tik žaisite!

Žaidimo pakuotėje rasite virš 40 įvairių žaidimo figūrėlių (žaidėjų herojai, demonas, drakonas, troliai ir t.t.). Figūrėlės skiriasi savo dydžiu ir spalva. Čia taip pat rasite net 36 požemių korteles, kurių dėka susikursite išskirtinę žaidimo lentą. Visos žaidimo iliustracijos ir komponentai – aukščiausios klasės!

Leidimo info.
Leidėjas Wizards of the Coast Autorius Peter Lee Produkto kodas WTC355940000 Išleidimo data 2011
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos