Dungeon Petz
14+
90 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Dungeon Petz

Vienas iš velniukų teisingai pasakė: „Šiam miestui reikia augintinių parduotuvės“. Kokia puiki idėja! Tokios parduotuvės mieste tikrai nėra. Jokios konkurencijos! Kodėl nesusikrovus turtų iš šios veiklos?

Nusipirkite naujagimius monstriukus. Maitinkite juos ir žiūrėkite kaip jie auga. Ir tik nepamirškite išvalyti jų narvelių! Pirmoji augintinių parduotuvė mieste – jau atidaryta!

Stalo žaidime „Dungeon Petz“ būsite vienos velniukų šeimos „galva“, kuri yra atsakinga už naują komercinę veiklą – monstriukų auginimą ir jų pardavimą. Žaidimą pradėsite su savo velniukų šeima, turėdami šiek tiek aukso ir vieną seną bei purviną narvą. Žaidimas sudarytas iš penkių arba šešių raundų. Kiekvieno raundo metu siųsite savo šeimos narius atlikti tam tikrus veiksmus: nupirkti naujagimių monstriukų, įsigyti narvelių augintiniams, maisto ir t.t. Kitus savo velniukus įdarbinsite pačioje parduotuvėje. Jie rūpinsis augintiniais, juos linksmins, prižiūrės jų narvelius. Nuo antrojo žaidimo raundo jūsų augintiniai pradės dalyvauti vietinėse šou programose. Jei sėkmingai pasirodysite galėsite laimėti prizų ir pasikelti savo reputaciją. Trečiajame žaidimo raunde atvyks požemių valdovai, kurie ieškos augintinių. Kuo labiau atitiksite jų keliamus reikalavimus, tuo daugiau pelnysite reputacijos. Parodos ir potencialūs klientai bus žinomi iš anksto, dėl to galėsite pasiplanuoti – nusipirkti reikiamą monstriuką arba pasistengti ir labiau padirbėti ties jau turimais gyvūnėliais. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad visi šie padarėliai yra gyvos būtybės! Jei jie iškrės kažką netikėto – nusišypsokite ir paimprovizuokite.

Žaidimo pabaigoje gausite papildomos reputacijos už jūsų ekonominę sėkmę ir bendrą parduotuvės įvaizdį. Žaidimą laimi tas, kuris surenka daugiausiai reputacijos taškų.

„Dungeon Petz“ yra atskiras ir savarankiškas žaidimas iš Dungeon Lords serijos.

Leidimo info.
Leidėjas Czech Games Edition Autorius Vlaada Chvatil Produkto kodas CGE00015 Išleidimo data 2011
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos