Dungeon!
8+
30 min.
1-8

Vakarėlių

Šeimos

Vaidmenų (RPG)

Mechanika

Kombinacijos ridenimas

Carakterių galios

Charakteriai

Loot sistema

Ėjimai

Taškų skaičiavimas

Komponentai
1

Žaidimo lenta

2

Kauliukai

165

Kortos

139

Tokenai

8

Žymekliai

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Dungeon!

Klasikinis požemių tyrinėjimo stalo žaidimas sugrįžo! „Dungeon!“ buvo atnaujintas ir išleistas „Wizards of the Coast“ kompanijos 2012 metais (originalusis žaidimo variantas pasirodė 1975 metais). „Dungeon!“ – tai greitai sužaidžiamas stalo žaidimas, kuriame vaikščiosite po požemius ir ieškosite didesnių bei geresnių lobių.

Daugeliu aspektų „Dungeon!“ yra panašus į Dungeons & Dragons, tačiau gerokai paprastesnis ir perkeltas į stalo žaidimą. Žaidėjai leisis gilyn į požemius, kausis prieš monstrus ir ieškos lobių. Kuo toliau eisite į požemius, tuo jūsų priešininkai bus stipresni, bet tuo pačiu ir lobiai bus vertingesni. Laimėti žaidimą pasilikus pirmajame požemių lygyje praktiškai neįmanoma, todėl turėsite eiti vis tolyn ir kautis prieš stipresnius monstrus. Herojai vaikščios koridoriais ir tyrinės kambarius, kuriuose susikaus su atsitiktiniais monstrais. Kovosite išridendami žaidimo kauliukus. Pergalės atveju gausite lobio kortą, o jei pralaimėsite, priešininkas jus atakuos ir galite prarasti savo turimus lobius. Prarasti lobiai pasilieka tame kambaryje, kur ir buvote nukautas. Tokiu būdu galėsite bandyti sugrįžti ir susigrąžinti prarastus lobius. Žinoma, jei už jus to greičiau nepadarys kitas žaidėjas!

Jūsų tikslas žaidime yra paprastas. Išsirinksite vieną iš keturių herojų ir bandysite lobio kortomis surinkti tam tikrą skaičių pergalės taškų. Sukčiams ir dvasininkams reikia surinkti 10,000 GP taškų, kovotojams - 20,000 GP, o burtininkams – 30,000 GP. Verta atkreipti dėmesį, kad surinkus reikiamą sumą taškų, dar reikia ir pabėgti iš žaidimo požemio!

„Dungeon!“ būtų galima apibūdinti, kaip nesudėtingą stalo žaidimą, kuriame yra daug sėkmės elementų (monstrų ir lobio kortų traukimas, kauliuko ridenimas). Žaidimas puikiai tiks jaunesnei auditorijai, ar tiems, kurie nori „apšilti“ ir ruošiasi kitam epiniui D&D žaidimui.

Leidimo info.
Leidėjas Wizards of the Coast Autorius David R. Megarry, Chris Dupuis, Michael Gray Produkto kodas WTCA78490000 Išleidimo data 2012
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos