Doomtown: Reloaded
14+
30 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Doomtown: Reloaded

„Doomtown: Reloaded“ – kortų žaidimas, kurio veiksmas vyksta Deadlands visatoje. Čia tarpusavyje kovoja keturios skirtingos grupuotės, kurių tikslas – valdyti ir kontroliuoti Gomoros miestą, esantį Kalifornijoje. Miestiečių pagalba bandysite įvesti savo tvarką, panaudosite įvairiausius veiksmus bei kliudysite savo varžovams.

„Doomtown: Reloaded“ suskirstytas į raundus, o šie – į atskirus etapus. Pagrinde statysite miestą ir vykdysite savo kaubojų veiksmus. Taip pat galėsite atlikti apsipirkimus, judėti iš vienos vietos į kitą bei iškviesti vieną iš varžovų į dvikovą. Dvikovos yra apsprendžiamos panašia į pokerį mechanika, kur kiekviena korta yra tam tikro tipo ir tam tikros vertės. Atidėsite į šalį išsirinktas kortas, išsitrauksite naujas, ir tada bandysite sudėti pačią stipriausią kortų kombinaciją.

Vienas iš įdomiausių momentų šiame žaidime yra kortų kaladės susikūrimas. Žaidėjo kaladėje turi būti lygiai 52 kortos. Kadangi žaidime daug ką lemia dvikovos, dėl šios priežasties pravartu labai gerai apgalvoti kokias ir kaip panaudosite savo kortas. Svarbiausia bus rasti balansą kad kortos kuo geriau dėrėtų tarpusavyje.

Įtaka ir kontrolė mieste – pagrindinis žaidimo elementas. Įtaką pelnysite miestiečių pagalba, tuo tarpu kontrolę įgausite per veiksmų kortas. Konfliktų bus daug. Daug ką lems regionų kontrolė. Taip pat bus svarbu neleisti varžovų miestiečiams leisti užsidirbti, dėl to juos atakuosite.

„Doomtown: Reloaded“ – puikus kortų žaidimas su fantastiškais žaidimų elementais, didele pasirinkimų laisve bei geru sėkmės ir strategijos balansu. Nors sėkmė ir egzistuoja čia, tačiau tą sėkmę galite susikurti ir jūs patys!

Leidimo info.
Leidėjas Alderac Entertainment Group Autorius Dave Williams (II), Mark Wootton Produkto kodas AEG5901 Išleidimo data 2014
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos