Dominant Species
14+
180 min.
2-6
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

78.00 €

Dominant Species

90000 metai pr. Kr. – artinasi didelis ledynmetis. Laukia milžiniška įvairių gyvūnų rūšių dvikova dėl viešpatavimo žemėje.

„Dominant Species“ – tai stalo žaidimas, atkuriantis mažą dalį pirmykštės istorijos: didžiulį ledo amžiaus atėjimą ir likusių gyvų žemės padarų bandymą adaptuotis prie besikeičiančio pasaulio.

Žaidėjams atiteks viena iš šešių didžiųjų gyvūnų rūšių: žinduoliai, ropliai, paukščiai, amfibijos, voragyviai ar vabzdžiai. Kiekvienas pradės žaidimą daugiau ar mažiau natūraliai subalansuotoje tarpusavio padėtyje. Bet tai tęsis neilgai, nes išlieka tik stipriausi. Rinkdamiesi atlikti veiksmus, po truputį stengsitės tapti dominuojančiais ant daugumos žemės plytelių. Žaidėjai taip pat propaguos savo pavienius individus, kad gautų pergalės taškų už konkrečius gyvūnus. Sieksite atlikti naujų rūšių formavimą, migraciją ar adaptaciją. Žaidimui pasibaigus, kiekvienas atliks galutinį žemės plytelių taškų skaičiavimą. Po šio skaičiavimo paaiškės, kieno gyvūnai bus pripažinti dominuojančia rūšimi.

„Dominant Species“ stalo žaidimas yra labai gerai vertinamas profesionalų, kaip puikus strateginis žaidimas. Tad pasiruoškite tapti dominuojančiais, ir greitai, nes darosi šaaalta...

Leidimo info.
Leidėjas GMT Games Autorius Chad Jensen Produkto kodas GMT1011 Išleidimo data 2010
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos