Deception: Murder in Hong Kong (CS-Files)
14+
20 min.
4-12
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Deception: Murder in Hong Kong (CS-Files)

 Deception: Murder in Hong Kong

Intrigos, žmogžudystė, dedukcija ir apgaulės – visa tai ir dar daugiau stalo žaidime „Deception: Murder in Hong Kong“!

Vienas iš žaidėjų bus žudikas, kuris slapta išsirinks savo ginklą bei paliks tam tikrus įkalčius apie save. Tarp žaidžiančiųjų taip pat bus mokslininkas, kurio darbas yra susijęs su įrodymais, jų analizė. Šio žaidėjo rankose – raktas į nusikaltimo išsiaiškinimą, kurio žinios ir patirtis bus perduodama analizuojant įvykius. Visi kiti žaidėjai bus tyrėjais. Jų tikslas paprastas - analizuoti užuominas, kad išsiaiškintų tikrąjį nusikaltėlį. Tyrėjai bendradarbiaus tarpusavyje pasitelkdami savo nuovoką ir loginį mąstymą. Tuo tarpu žudikas kels sąmyšį ir visais įmanomais būdais klaidins tyrėjus, kad tik išvengtų bausmės. Žaidžiant žaidimą šešiese ir daugiau atsiranda dvi papildomos rolės: nusikaltimo bendrininkas ir liudininkas. Su šiomis rolėmis žaidimas tampa dar smagesnis ir įdomesnis!

Trumpai apie kiekvieną rolę:

Tyrėjai. Spręs ir analizuos mokslininko pateiktas užuominas. Suradus įkalčius ir nustačius žmogžudystės priežastis žudikas yra areštuojamas. Žaidimą laimi tyrėjai kartu su mokslininku. Tačiau žaidžiant už tyrėjus nereiktų pamiršti, kad nusikaltėlis yra prieš jus ir jo dėka galite nekaltus paversti kaltais. Saugokite vieni kitus!

Žudikas. Įvykus nusikaltimui, žudikas pasirenka po vieną užuominos ir priemonių kortą. Tai ir bus pagrindiniai žmogžudystės įrodymai žaidime. Žudikas stengiasi išlikti nepastebėtu ir ieško „atpirkimo ožio“. Ir net jei žudikas bus identifikuotas kitų žaidėjų, tai dar nereiškia jo pralaimėjimo. Tik tikslus nusikaltimo priežasčių įvardyjimas leis tyrėjams laimėti žaidimą.

Mokslininkas. Kaip vienas iš pagrindinių veikėjų, mokslininkas, žino daugiau nei visi kiti tyrėjai. Jo tikslas – padėti tyrėjams išsiaiškinti visas nusikaltimo priežastis. Žaidimo metu mokslininkas negali apie užuominas užsiminti žodžiu, gestais ar akimis.

Nusikaltimo bendrininkas. Papildoma rolė žaidžiant šešiese ir daugiau žaidėjų. Šis veikėjas žino kas yra žudikas ir kokiomis priemonėmis buvo padarytas nusikaltimas. Nusikaltimo bendrininkas laimi arba pralimi žaidimą kartu su žudiku.

Liudininkas. Papildoma rolė žaidžiant šešiese ir daugiau žaidėjų. Liudininkas, kaip ir tyrėjas, turi tam tikrų įrodymų iš nusikaltimo vietos. Tačiau šis veikėjas nežino nei kas yra žudikas, nei kas yra jo pagalbininkas. Identifikavus žudiką, šis gali bandyti spėti kas iš žaidėjų yra liudininkas. Sėkmingai atspėjus, liudininkas yra nužudomas, o žudikas su savo bendrininku pabėga ir laimi žaidimą.

Stalo žaidimas „Deception: Murder in Hong Kong“ yra skirtas didesniam žaidėjų skaičiui (4-12), o vienos partijos trukmė apie 20-30 minučių. Žaidimas yra pelnęs Dice Tower Seal of Excellence įvertinimą!

Leidimo info.
Leidėjas Grey Fox Games Autorius Tobey Ho Produkto kodas GFG96757 Išleidimo data 2014
Video apžvalgos