Core Worlds
10+
90 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Core Worlds

Galaktika po truputį nyksta valdoma pagrindinių pasaulių. Jos pasienyje esančios barbariškos karalystės kaupia jėgas ir ruošiasi smogti silpstančiai respublikai. Tokiu būdu norima sukurti naujas imperijas ir atkurti žlungančias civilizacijas.

Nebus lengva, nes išorinės sistemos yra dar per silpnos sukilti. Naujosios karalystės turės gerai apgalvoti visus veiksmus, po truputį naikinti pasienį ir išvystyti naujus kariuomenės vienetus. Energijos resursai leis pastatyti milžiniškus laivus ir triuškinančias žemės pajėgas. Atėjus tinkamui momentui, mažieji sukilėliai smogs galaktikos valdovams ir sieks įtvirtinti savo imperiją galaktikoje.

Kiekvienas iš žaidėjų kontroliuos vieną iš imperijų. Bandysite užimti pasaulius, vykdysite įvairias karines operacijas. Viršutiniame dešiniajame kampe kortos turi tam tikrą skaičių imperijos taškų. Žaidėjas, kurio imperija turi daugiausiai šių imperijos taškų žaidimo pabaigoje, tampa nugalėtoju.

Pagrindinės „Core Worlds“ žaidimo sudedamosios dalys:

Centrinė zona: Žaidėjo pagrindinė žaidimo arena, kurioje yra dedamos naujos kortos. Šios kortos yra traukiamos iš penkių galaktikos kortų kaladžių.

Imperija: Kiekvienas žaidėjas atstovauja imperiją, kuri turi startinį pasaulį ir kortų kaladę. Žaidėjo imperija susideda iš turimų kortų rankoje, traukiamų kortų kaladės, išsimestų kortų ir karo zonos.

Flotilės galia: Kiekvienas pasaulis turi flotilės galią, kurią atspindi erdvėlaiviai, besiginantys nuo atakos. Norint sėkmingai užbrobti pasaulį, reikia išlyginti to pasaulio flotilės galią arba ją viršyti.

Sausumos kariuomenės galia: Kiekvienas pasaulis turi žemės pajėgų galią, kurią atstovauja pėstininkai ir kitos sausumos pajėgos. Jie ginasi nuo sausumos išpuolių. Norint sėkmingai užbrobti pasaulį, reikia išlyginti to pasaulio sausumos kariuomenės galią arba ją viršyti.

Įsiveržimas: Norint prijungti naujus pasaulius į savo imperiją, reikės vykdyti įsibrovimus. Žaidėjas išmeta reikiamą kiekį kortų iš savo karo zonos, kad įveiktų užgrobiamo pasaulio flotilės ir sausumos kariuomenės jėgą.

Karo zona: Priešais žaidėją esanti zona yra karo. Čia yra dedami visi kariniai vienetai ir užkariauti pasauliai.

„Core Worlds“ skirtas 2-5 žaidėjams. Tačiau 5 žaidėjų rėžimą rekomenduojama žaisti tik patyrusiems žaidėjams. Žaidimas ilgai neatsibos, nes daugiau kaip 200 kortų jums leis sukurti vis kitokią savo imperiją. Pasiruoškite tapti naujais galaktikos užkariautojais!

Leidimo info.
Leidėjas Stronghold Games Autorius Andrew Parks Produkto kodas SHG1002 Išleidimo data 2011
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos