Colt Express
10+
40 min.
2-6

Vakarėlių

Šeimos

Mechanika

Užprogramuoti veiksmai

Carakterių galios

Loot sistema

Komponentai
7

Žaidimo dalys

7

Žaidėjų tokenai

6

Žaidėjų lentelės

132

Kortos

32

Monetos

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Colt Express

Greitasis traukinys skruodžia į šiaurę Ramiojo vandenyno pakrante. Staiga, šis keleivių traukinys yra užpuolamas banditų! Apsiginklavę ir pikti plėšikai nusitaikė į kelevius ir į jų turimą turtą. Kuris bus geriausias plėšikas? Kas taps turtingiausiu?

Stalo žaidime „Colt Express“ jūs žaisite už ginkluotus plėšikus su tikslu tapti turtingiausiu laukiniuose vakaruose. Žaidimas susideda iš penkių raundų. Kiekvienas raundas susideda iš šių dviejų žingsnių: veiksmų programavimas dedant kortas į bendrą kortų krūvelę; šių veiksmų atlikimas. Papildomai kiekvieno raundo pradžioje yra ištraukiama įvykio korta.

Žaidimo veiksmas vyksta trijų matmenų traukinyje. Čia banditai gali judėti tarp vagonų, užlipti ant stogo, smūgiuoti ar šauti į kitus banditus, apiplėšti keleivius, pajudinti maršalą. Traukinio vagonų skaičius bus lygus žaidžiančiųjų žaidėjų skaičiui. Vagonuose bus galima rasti brangakmenius, krepšius ir lagaminus su pinigas.

Kiekvienas žaidimo veikėjas turi tam tikrą specialią savybę. Pavyzdžiui, veikėjas Dokas pradės raundą su viena papildoma korta, o tuo tarpu Tukas galės šaudyti į kitus banditus per vagonų stogus.

Pašautas banditas gauna kulkos kortą, kuri yra visiškai nenaudinga ir tik užima vietą žaidėjo veiksmų kortų kaladėje.

Žaidimo pabaigoje žaidėjas, kuris buvo didžiausias šaulys gauna papildomą $1000 vertės prizą. Susiskaičiuojami individualūs kiekvieno plėšiko turtai. Turtingiausias laimi žaidimą!

Leidimo info.
Leidėjas Libellud Autorius Christophe Raimbault Produkto kodas ASMLUDCOE01EN Išleidimo data 2014
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos