Castles of Burgundy
12+
30 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Castles of Burgundy

Šimtametis karas baigėsi ir atėjo renesanso laikotarpis. Luaros slėnio princui atsirado puikios sąlygos suklestėti dėl didelių žemės plotų ir dvarų. Žaidėjai nusikels į Burgundiją ir taps aristokratais. Čia bus statomos didelės pilys, vyks prekyba palei upę, bus renkamas sidabras ir dar daug visko šiame klasikiniame Stefano Feldo „Euro“ stiliaus žaidime.

Žaidime jūs imsite gyvenviečių plyteles nuo žaidimo lentos ir dėsite jas į savo kunigaikštystę. Kiekviena plytelė turi savo funkciją. Pati kunigaikštystė yra sudaryta iš keletos skirtingų regionų. Atskiram regionui priklauso tam tikra gyvenvietės plytelė.

„The Castles of Burgundy“ žaidimo partija susideda iš penkių raundų. Kiekvienas raundas yra padalintas į penkis atskirus etapus. Raundo pradžioje visi žaidėjai išsiridena po du savo žaidimo kauliukus. Startinis žaidėjas papildomai išridena prekių kauliuką. Žaidėjas per savo ėjimą gali atlikti du bet kokius veiksmus iš keturių galimų:

  1. Paimti gyvenvietės plytelę nuo žaidimo lentos pagal išridentą kauliuko vertę ir ją pasidėti į savo kunigaikštystę.
  2. Paimti gyvenvietės plytelę nuo savo žaidimo lentos ir padėti į kitą savo kunigaikštystės vietą pagal atitinkančią išridento kauliuko vertę.
  3. Pristatyti prekes pagal atitinkančią išridento kauliuko vertę.
  4. Perridenti kauliuką panaudojus darbininko plytelę.

Papildomai žaidėjas gali nusipirkti gyvenvietę nuo žaidimo lentos ir ją atidėti į atskirą kunigaikštystės vietą. Kiekviena gyvenvietė suteikia tam tikrų privalumų, suteikia papildomų veiksmų, pinigų, prekių ar net pergalės taškų. Papildomus pergalės taškus gausite užpildžius regioną gyvenviečių plytelėmis.

Žaidėjas surinkęs daugiausiai pergalės taškų laimi žaidimą. „The Castles of Burgundy“ galima žaisti pagal standartines taisykles arba rinktis sudėtingesnį žaidimo variantą su šiek tiek pakeistomis taisyklėmis.

Leidimo info.
Leidėjas Ravensburger Spieleverlag GmbH Autorius Stefan Feld Produkto kodas RAV81243 Išleidimo data 2011
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos