Castle Panic
10+
60 min.
1-6
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Castle Panic

Miškas pilnas visokio plauko pabaisų. Goblinai, Orkos, ir net galingieji Troliai slepiasi šešėliuose. Jie stebėjo ir laukė kol jūs pasistatysite pilį bei ištreniruosite savo karius. Bet dabar galingieji priešai renka savo armiją ir ateina iš miškų. Ar pasiruošęs su draugais ginti pilį nuo priešų minios? Ar leisite monstrams sugriauti jūsų pilies sienas, ar net bokštus? Jūs visi laimėsite, ar pralaimėsite kartu, bet tik vienas žaidėjas bus pripažintas žudymo meistru (Master Slayer)!

„Castle Panic“ – tai „suktas“ komandinis stalo žaidimas. Žaidėjai dirba kartu komandos labui, bet tuo pačiu metu varžosi tarpusavyje. Teks balansuoti tarp grupės bendro tikslo – išlikimo, ir savo asmeninės naudos. Žaidėjai naudoja pilies kortas, kad galėtų nudobti puolančius padarus, kurie atbėga iš miškų ir juda pilies link. Žaidėjai keičiasi tarpusavyje kortomis ir bendrai planuoja strategiją, stengdamiesi apsaugoti pilies bokštus nuo monstrų atakų. Norint laimėti, teks nukauti visus žaidime esančius 49 priešų žetonus. Pergalės atveju, po žaidimo reikia apskaičiuoti asmeninius kovų rezultatus, kurie leis nustatyti, kas yra geriausias žaidimo kovotojas (Master Slayer). Praradus visus pilies bokštus – pripažįstamas visų žaidėjų pralaimėjimas.

Žaidimas, be standartinės versijos, turi tris papildomas: kooperatyvą (co-op), valdovo (overlord) ir vieno žaidėjo žaidimą (solitaire). Kooperatyvas yra labai panašus į standartinę versiją, tik čia nėra varžomasi dėl asmeninio apdovanojimo ir nėra gaunami trofėjai už priešų nužudymą. „Overlord“ variante vienas iš žaidėjų stos į blogio pusę ir valdys priešus, o visi likę žaidėjai gins pilį. Jei žaidimas pasirodys per lengvas, galėsite pritaikyti papildomas taisykles, kurios gerokai pasunkins „Castle Panic“ stalo žaidimą.

Leidimo info.
Leidėjas Fireside Games Autorius Justin De Witt Produkto kodas FSD1001 Išleidimo data 2009
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos