Briuselis, 1893: belgas Viktoras Horta pastatė Karališkuosius Rūmus (Autrique House) ir leido susiformuoti naujai secesinės architektūros krypčiai. Šioje kryptyje vyravo abstrakčios formos ir turtingi ornamentai, buvo bandoma išlaisvinti architektūros formas iš senų istorizmo epochos formų. Belgijos sostinė tapo inovacijų pradininke, kuri padarė stiprų įspūdį visai Europai.

Stalo žaidime „Bruxelles 1893“ jūs atstovausite vieną iš žymiųjų architektų, kuris darė didelį poveikį formuotis secesinei architektūros krypčiai. Jūsų padėjėjai jums padės statyti pastatus, dekoruoti namus. Namų statymas leis atrasti tikrą šedevrą, kuris bus pavaizduotas jūsų asmeninėje lentoje. Taip pat galėsite gerinti savo reputaciją, didindami įtaką Karališkuosiuose Rūmuose ar miesto rotušėje, bei iš svarbių asmenų ekskursijų metu. Architektas, kurio reputacija bus didžiausia pergalės taškais, laimės žaidimą!

Žaidimo veiksmų atlikimo lenta yra kintama ir ne visi veiksmai bus prieinami atlikti kiekvieną ėjimą. Vieni veiksmai jums kainuos: aukštos kokybės medžiagų gavimas, asmeninio namo pagerinimas, patrono suradimas, meno dirbinio sukūrimas. Tuo tarpu kitus veiksmus galėsite atlikti nemokamai, tačiau bus tikimybė prarasti vieną iš savo darbininkų. Nemokamų veiksmų pagalba galėsite gauti prastesnės kokybės medžiagas, aktyvuoti savo patronus, pasikeisti išteklius. Visiems žaidėjams atlikus savo veiksmus, raundas baigiasi ir prasideda meno dirbinių paroda, kurioje bus galima parduoti savo darbus. Žaidėjai gaus prestižo taškus arba kortas, priklausomai nuo to, kur pasiuntė savo darbininkus žaidimo lentoje.

Po penkių raundų žaidimas baigiasi, o žaidėjai susiskaičiuoja taškus, kuriuos gauna atsižvelgiant į architekto lygį, už bonusų kortas, atliktą darbą ir likusius pinigus rankoje.

„Bruxelles 1893“ – darbininkų panaudojimo stalo žaidimas su statymų ir daugumos kontrolės elementais. Tapkite vėlyvojo XIX amžiaus architektais ir sukurkite ne vieną šedevrą Art Nouveau stiliuje.