Boss Monster 2: The Next Level
13+
20 min.
2-4

Statymo

Mechanika

Kortų kaladės rinkimas

Carakterių galios

Komponentai
160

Kortos

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Boss Monster 2: The Next Level

Metas jūsų požemių kambarius pakelti į naują lygį! Sugrįžkite į video žaidimų pasaulį Arkadią kortų žaidime „Boss Monster 2: The Next Level“. Žaidimą galima žaisti kartu su pirmąja žaidimo dalimi arba atskirai vieną patį.

Kaip ir originaliajame žaidime, čia jums taip pat atiteks Boso rolė retro stiliaus video žaidime. Varžysitės su kitais žaidėjais-bosais statydami požemių kambarius. Žaidėjų tikslas – privilioti herojus į savo sukurtus požemius, kad šie juo keliautų ir... pražūtų!

„Boss Monster 2“ žaidimą sudaro 160 visiškai naujų kortų. Čia bus daugiau naujų bosų, įvairesnės kortos ir įdomesni būdai pražudyti herojus.

Žaidimo naujovės:

  • Tamsieji Herojai (Dark Heroes) – banditas, barbaras, ragana, vampyras. Sumokėjus papildomai šie herojai gali padaryti daugiau žalos jūsų varžovui.
  • Mišrūs Herojai (Hybrid Heroes) – magas, druidas, nekromantas, lankininkas. Šie herojai turi dviejų tipų lobių simbolius ir moka galingus sugebėjimus.
  • Epiniai burtažodžiai (Epic Spells) – tokie kaip žaibo kamuolys! Išpildžius būtinas sąlygas šie burtažodžiai gali tapti labai galingais.
  • Interaktyvumas. Žaidime yra daugiau kortų, kurios leidžia daryti įtaką varžovų požemiams.

Nauji Bosai, daugiau unikalių kortų ir daugiau įvairesnių būdų nukauti nelaimėlius herojus. „Boss Monster 2“ pakels jūsų požemius į naują lygį!

 

Leidimo info.
Leidėjas Brotherwise Games Autorius Johnny O’Neal, Chris O’Neal Produkto kodas BRW003 Išleidimo data 2015
Foto galerija
Video apžvalgos