Odinas – visų tėvas, seniai žinojo, kad Ragnarokas vieną dieną tikrai ateis. Deja, bet jis niekada nerado būdų, kaip būtų galima apsaugoti Midgardą nuo sunaikinimo. Visi laukia pražūties. Bet tik ne jūs! Jūs esate vieno galingo klano vikingas. Metas paskubėti ir tapti stipriausiais ir galingiausiais Valhaloje. Gyvenimas trumpalaikis, bet šlovė – amžina!

„Blood Rage“ stalo žaidime žaidėjai kontroliuos savo genties vadą, karius ir laivą. Pasaulis ties susinaikinimu, nes prasidėjo Ragnarokas. Tai Jūsų paskutinis šansas suspindėti Valhalos šlovės spinduliuose. Čia yra daug būdų pelnyti šlovę. Žaidime galėsite grobti ir plėšti žemes, kovoti su priešininkais epiniuose mūšiuose, pakelti savo genties statistiką, arba tiesiog šlovingai mirti kovose ar nuo Ragnaroko – neišvengiamo likimo.

Didžioji dalis žaidėjų strategijos bus nulemtos kortų, kurias gausite kiekvieno raundo (amžiaus) pradžioje. Žaidime yra trys amžiai. Iš kortų gausite „Dievų dovanėles“, kurios suteiks tam tikrų pranašumų jūsų klanui: padidins vikingų jėgą, išplės genties pajėgumus, gausite į pagalbą mitologines skandinavų būtybes. Taip pat galite gauti įvairias užduotis, kurios iš jūsų pareikalaus valdyti tam tikras provincijas. Dauguma žaidimo kortų yra susietos su tam tikru Dievu ir jo specifine strategija. Pavyzdžiui, Toras jums leis pelnyti šlovę už pergales mūšiuose, Heimdalas apdovanos jus įžvalgumu, Tiras sustiprins jus kovose, o tuo tarpu sukčius Lokis privers jus pralaimėti kovose.

Žaidėjai kortas išsirinks „draft‘o“ principu, todėl reikės atsargiai pritaikyti savo žaidimo strategiją. Kartais gali tekti reaguoti į žaidėjų veiksmus, prie jų prisitaikyti ir pakeisti savo strategiją. Kovos žaidime yra apsprendžiamos ne tik pagal figūrėlių galią, bet taip pat pagal slapta sužaistas kortas. Stebint savo varžovų veiksmus ir jų lojalumą tam tikriems Dievams, jūs galėsite numanyti kokiomis kortomis priešininkai gali sužaisti ir tokiu būdu imtis atitinkamų veiksmų. Pergalės mūšiuose nebūtinai gali būti pagrindinis tikslas žaidime. Tam tikra korta gali būti daug vertingesnė jei jūs pralaimėsite kovoje. Vienintelė bloga strategija žaidime – pabėgti iš mūšio lauko ir bijoti mirties!

„Blood Rage“ – žaidimas, kuris puikiai perteikia artėjančią pasaulio pabaigą. Valhala jums ir jūsų draugams suteiks daug smagių akmirkų ir amžiną šlovę!