„Sudden Death“ yra „kaulus laužantis“ papildymas stalo žaidimui „Blood Bowl: Team Manager“. Šiame papildyme rasite tris naujas komandas ir naujas žaidimo galimybes! Galėsite sustiprinti jau turimas komandas su naujomis kortomis, o tarpusavio rungtyniavimą pakelsite į dar nerėgėtas aukštumas. Papildyme atsiras ir naujos žaidimo mechanikos: užkerėti kamuoliai (enchanted balls) ir kontraktai (contracts). Visa tai jums leis sukurti visiškai naujas strategijas.

„Sudden Death“ papildyme rasite tris naujas komandas:

  • Champions of Death. Tai numirėlių komanda, kuri gali prikelti zombius ir skeletus iš kitų kūnų.
  • Black Fangs. Šią komandą sudaro vampyrai. Jie visada yra alkani pergalių (ir kraujo).  Vampyrai nesupranta žodžio „pasigailėjimas“ prasmės -  net jei to prašo jūsų komandos draugas!
  • Naggaroth Nightmares. Šioje komandoje rasite tamsiuosius elfus. Elfai yra labai negailestingi ir ieško lengviausio kelio į pergalę. Tamsiųjų elfų žaidėjai pasižymi universalumu, brutalumu ir paprastumu.

Šis papildymas leis mėgautis naujomis žaidimo strategijomis. Kontraktų žetonai yra kaip apdovanojimai, kurie leis menedžeriams gauti aistruolių palaikymą. Menedžeriai šiuos žetonus gaus varžydamiesi dėl ryškiausio įvykio (Highlight) ir turnyro (Tournament) kortų. Kiekvienas žetonas suteiks skirtingą skaičių aistruolių. Tačiau yra viena suktybė – niekas nežino kontrakto vertės iki pat sezono pabaigos! Ar imsite prizą, kurio vertę galite įvertinti, ar pasikliausite sėkme ir bandysite gauti daugiau taškų?

Užkerėtų kamuolių (Enchanted balls) papildoma taisyklė prideda tam tikrų paskatinimų. Kamuolio nešikas gauna visas normalias privilegijas ir papildomą efektą! Gaukite papildomų „Star Power“, aistruolių, ar pertraukite savo varžovo ėjimą.

Pasiruoškite stalo žaidimą „Blood Bowl: Team Manager“ pakelti į aukštesnį lygį. Dar daugiau žaidimo turinio, dar daugiau įdomumo!