Black orchestra
13+
45 min.
1-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

157

Kortos

10

Kauliukai

5

Žaidėjų tokenai

11
1

Žaidimo lenta

9

Žaidėjų lentelės

33

Tokenai

Neturime

Black orchestra

Kuomet Hitlerio idėjos ir veiksmai tapo nekontroliuojami ir jo maniaškumas tapo visuotinai nepripažįstamas net pačioje Vokietijoje, aukščiausi pareigūnai pačiame Reicho viduje pradėjo planuoti savo lyderio nužudymą. Su kiekviena diena Hitlerio ambicijos auga ir tie keli vyrai turi spėti suduoti smūgį kol dar ne vėlu. Gestapas mina jiems ant kulnų ir konspiratorius vadina – „Schwarze Kapelle“ – Juodasis Orkestras. Tik klausimas ar šie patriotai suspės išgelbėti šalį kol dar ne vėlu?

Žaidimo metu kiekvienas žaidėjas išsirenka vieną iš realių istorinių žmonių kurie buvo įsivėlę į pasikėsinimą. Black Orchestra puikiai perteikia, kad šiame tamsiame ir pavojingame persekiojime, motyvacija yra pats stipriausias ginklas. Jei sugebėsite išlikti tvirti ir neišduoti savo įsitikinimų tik tuomet galėsite tikėtis pavyks įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, tačiau kiekviename žingsnyje Jūsų lauks pavojai. Gestapas nuolatos atlieka reidus ir bent kiek įtartini asmenys (tame tarpe ir Jūs bei Jūsų draugai) gali greitai pritraukti nepageidaujamą dėmesį.  Visada išlieka tikimybė, kad pagautas Jūsų kolega gali Jus išduoti ir visas planas žlugs..

Žaidimas yra persmelktas Antrojo pasaulinio karo tematika ir išlaiko istoriškumą įvykių eigoje. Tam, kad laimėtų šį kooperacinį žaidimą, žaidėjai turi surinkti tam tikras korteles (kurias gaunate žaidimo metu) ir išpildyti užduoties (kurių yra net keletas) nustatytus reikalavimus. Žaidimas gali būti peržaidžiamas begalę kartu, kadangi jame yra  net 12 skirtingų misijų kortelių kurios kiekviena atvaizduoja skirtingus pasikėsinimus į Hitlerį.

Komponentai – aukščiausios rūšies. Grafiškai itin įstabus žaidimas prikaustys kiekvieną jį žaidžiantį. 9 konspiratoriai už kuriuos galima žaisti kaip minėta yra istorinės asmenybės, todėl žaidimo kūrėjai nepatingėjo ir įdėjo po gabalėlį istorijos apie kiekvieną veikėją.

Tam, kad laimėtų šį žaidimą - žaidėjai turi dirbti kartu komandoje ir stengtis priimti sprendimus kurie padarytų mažiausiai žalos bendram tikslui. Rekomenduojama tam tikrais atvejais atlikinėti „tuščius ėjimus“ vienam tam, kad išvengti papildomo nepageidaujamo dėmesio. Blaivus protas ir atida yra būtinas siekiant pergalės.  Žaidimo kūrėjai unikaliai perteikė to laikmečio tvyrojusią įtampą ir pasistengė, kad žaidėjai įsijaustų į istoriją ir taptu jos dalimi.

Leidimo info.
Leidėjas Game Salute Autorius Philip duBarry Produkto kodas Išleidimo data 2016
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos