Bioshock Infinite: The Siege of Columbia
13+
60 min.
2-4

PvP

Strateginis

Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

68.00 €

Bioshock Infinite: The Siege of Columbia

Šiuo metu žaidimui taikoma 15 % nuolada 

Stalo žaidimas „Bioshock Infinite: The Siege of Columbia“ yra sukurtas pagal populiarų video žaidimą – „Bioshock Infinite“. Šiame stalo žaidime galėsite tyrinėti „Bioshock Infinite“ pasaulį: pajausti video žaidimo atmosferą, atrasti tuos pačius veikėjus, nusikelti į tą patį Kolumbijos miestą. Čia susirems dvi frakcijos: „Vox Populi“ ir „Founder“. Žaidėjams atiteks šių frakcijų lyderių vaidmuo.

Žaidimo išvaizda stulbinanti ir nuostabi, o pakuotėje – daugybė įvairių komponentų: kortų, žetonų, kauliukų, plytelių ir net 52 miniatiūros!

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad „Bioshock Infinite: The Siege of Columbia“ stalo žaidimas yra panašus į „Risk“ ar kitą lengvą karinį stalo žaidimą. Nesuklyskite! Kovos čia yra labai svarbi žaidimo dalis, tačiau tai nėra vien tik karinis žaidimas.

Norint pasiekti pergalę žaidime, žaidėjai kovos tarpusavyje ir sieks pirmieji surinkti 10 pergalės taškų. Pergalės taškus gausite už valdomas teritorijas arba atlikę tam tikras užduotis. Šios užduotys kiekvieną žaidimo partiją gali skirtis. Pergalės taškus už atliktas užduotis gauna tas žaidėjas, kuris pirmas įvykdo tas užduotis. Žaidimo eigoje susidursite su tokia situacija, kad stengsitės ne tik patys pelnyti pergalės taškų, bet ir bandysite blokuoti savo varžovą, kad šis jų negautų.

Žaidime kiekvienas žaidėjas turi savo kortų kaladę. Daugumoje kortų yra pavaizduotos veikėjų klasės, o tuo tarpu kitos kortos leis jums panaudoti šias veikėjų kortas įvairiems tikslams. Kortos gali būti sužaistos 3 skirtingais būdais: kad pakelti savo karinę galią; padidinti įtakos taškus; iškeisti į pinigus.

Kortų pasirinkimas ir jų panaudojimas žaidime yra labai svarbus elementas. Pavyzdžiui, raundo pradžioje yra sužaidžiama įvykio korta. Kiekvienas žaidėjas balsuoja už šį įvykį savo kortomis. Laimėtojas įgauna teisę nuspręsti ar įvykis išsipildys, ar jis bus atmestas. Taigi, kiekvieno raundo pradžioje bandysite nuspėti savo varžovo planus ir stengsitės jį įveikti balsavime, arba priešingai – blefuosite ir leisite varžovui laimėti, tačiau pasistengsite, kad šis išeikvotų didelį skaičių kortų. Balsavimas yra svarbus tolimesnėje raundo eigoje, nes palikus su mažu kiekiu kortų rankose, galite pralaimėti kovose, negauti pinigų ir pan. Skirtingus kortų tipus bus galima patobulinti ir tai žaidimui suteiks dar didesnį kompleksiškumą. Jei gausite raktą, galėsite atrakinti specialią kortos savybę, arba pridėti +1 ar +2 tam tikriems kortų panaudojimams. Patobulinimų sistema perteikta labai puikiai ir yra panaši į video žaidimo „Bioshock Infinite“ patobulinimus.

Žaidimo kauliukai žaidime atlieka taip pat didelį vaidmenį. Kiekviena miniatiūra turi savo specifinį žaidimo kauliuką. Žemiausios klasės pėstininkas (kvadrato pagrindas po kojomis) naudos baltą kauliuką, kurio skaičių vertės yra nuo 0 iki 4. Vidurinės grandies kovotojai (apskritimo formos pagrindas po kojomis) naudos mėlynos spalvos kauliukus su vertėmis nuo 2 iki 6. Tuo tarpu lyderiai (žvaigždės pagrindas po kojomis) naudos raudonus kauliukus, kurių skaičių vertės yra nuo 3 iki 8. Kovos žaidime vyksta greitai ir jos nėra triuškinamos. Jei pralaimėsite kovą, tai nereikš jums žaidimo pabaigą, greitai galėsite ir vėl atsitiesti!

Žaidime „Bioshock Infinite: The Siege of Columbia“ kovosite ne tik tarpusavyje, bet bus ir toks veikėjas Bukeris (protagonistas iš video žaidimo), kuris keliaus po žaidimo lentą ir bandys apsaugoti Elizabetę. Bukeris yra šaunus žaidimo atsitiktinumų generatorius. Jis labai lengvai gali pašalinti jūsų karius iš teritorijos. Jo judėjimas visada yra vis kitoks, dėl to turėsite nuolat keisti savo sumanymus.

Nors stalo žaidime „Bioshock Infinite: The Siege of Columbia“ yra tik dvi skirtingos frakcijos, tačiau žaidimą galima žaisti ir 2 prieš 2. Vieną žaidimo partiją užtrunka sužaisti per 60 minučių.

Leidimo info.
Leidėjas Plaid Hat Games Autorius Isaac Vega Produkto kodas PHGBSI01 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos