BattleLore (Second Edition)
14+
45 min.
2-2

PvP

Strateginis

Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

4

Kauliukai

92

Miniatiūros

1

Žaidimo lenta

35
14

Tikslo kortelės

152

Kortos

48

Tokenai

19

Žymekliai

Neturime

BattleLore (Second Edition)

Žaidimas BattleLore nukels Jus į fantastinį Terrinoth pasaulį. Pasiruoškite kovai kuri pranoks visus Jūsų lūkesčius. Tik Jūsų sprendimai lems ar triumfuosite mūšio lauke kaip nugalėtojas ir galėsite vadintis tikru karvedžiu.

Battlore yra dviejų žaidėjų žaidimas koncentruotas į dviejų armijų tarpusavio mūšį. Žaidimo metu galėsite rinktis vieną iš dviejų frakcijų kuriai atstovausite – būriams Dagan‘ų Lordų ar demonų garbintojams Uthuk Y‘llan‘ams. Jūsų strateginiai sprendimai lems mūšio eigą ir taktiniai pasirinkimai padės iškovoti pergalę.

Kiekvieno žaidimo pradžioje Jūs sukursite naują mūšio lauką, surinksite armiją ir pasirinksite sau priimtiną žaidimo stilių. Žaidėjai įsakinės bebaimiams kariams, įvairiems padarams ir ves juos į kovą šiame strateginiame kariniame žaidime. Žaidimo metu vykdysite įvairias užduotis taip pelnydami pergalės taškus.

Battlelore žaidime Jūs rasite didelę žaidimo lentą, devyniasdešimt dvi miniatiūras, virš keturiasdešimties žemėlapio pakeitimo kortelių, daugiau nei 150 kortų, keturis specialius žaidimo kauliukus ir visą ko daugiau kas yra reikalinga Jums tapti nugalėtoju Terrinoth žemėse.

Pats žaidimo yra principas yra ganėtinai paprastas, tačiau tik pažaidus pasimato visas žaidimo gilumas ir sudėtingumas. Kiekvieno ėjimo pradžioje žaidžia įsakymo kortas kurias pasirenka iš keletos turimų rankose. Įsakymo kortose yra nurodomi miniatiūrų judėjimo pasirinkimai ir teritorijos kuriose vyksta veiksmas. Sužaidus kortą yra aktyvuojamos figūros ir atliekami visi kiti su jomis susiję veiksmai. Kiekvienas žaidėjas turi įvairių galimybių modifikuoti pasirinktas kortas ar naudoti žaidimo metu turimus specialius taškus leidžiantis atlikti tokius veiksmus kaip papildomas judėjimas, puolimas ar kiti specialūs veiksmai. Kovos rezultatai žaidime yra sprendžiami metant specialius žaidimo kauliukus. Kiekvienas simbolis ant kauliuko apsprendžia skirtingą kovos rezultatą. 

Leidimo info.
Leidėjas Fantasy Flight Games Autorius Richard Borg, Robert A. Kouba Produkto kodas Išleidimo data 0000
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos