Sveiki atvykę į laukinius vakarus! Pasiruoškite nesibaigiančioms kovoms tarp teisėsaugos atstovų ir plėšikų. „Bang! The Dice Game“ – toks pat jaudinantis žaidimas, kaip ir originalusis „Bang!“, tik čia viskas su kauliukais! Šis žaidimas nėra žaidimo „Bang!“ papildymas, tai yra atskiras ir savarankiškas žaidimas.

Žaidimo pradžioje žaidėjai gaus po vieną slaptą vaidmenų kortą. Šios kortos dėka jūs tapsite vienu iš šių žmonių: šerifu, šerifo pavaduotoju, plėšiku arba išdaviku. Šerifo ir jo pavaduotojų tikslas bus nužudyti plėšikus. Plėšikų tikslas žaidime – nužudyti šerifą. Na o išdavikas (Renegade) laimės žaidimą, jei išliks paskutinis gyvas žaidėjas.

Visi žaidėjai taip pat gaus po vieną veikėjo kortą, kuri suteiks tam tikrų specialių sugebėjimų žaidime. Šerifo rolę gavęs žaidėjas atverčia savo vaidmens kortą ir ją palieka atverstą. Visų kitų žaidėjų rolės lieka paslaptyje. Šerifas pradeda žaidimą. Savo ėjimo metu žaidėjai ridena 5 žaidimo kauliukus iki 3 kartų. Panaudodami išridentų kauliukų vertes, galėsite šaudyti į kaimyninius žaidėjus, padidinti šaudymo atstumą, atstatyti savo arba kito žaidėjo sveikatą. Taip pat galite tapti ir indėnų taikiniu! Kiekvieną kartą kai išridensite strėlės simbolį, pasiimsite strėlės žetoną. Kai nebeliks visų 9 strėlės žetonų, įvyks indėnų ataka. Kiekvienas žaidėjas praras tiek sveikatos taškų, kiek turės surinkęs šių strėlių žetonų.

Jei žaidėjas surenka 3 gatlingo ginklo simbolius kauliukais – aktyvuoja šį ginklą ir apšaudo visus žaidėjus, o pats gali išsimesti visus strėlių žetonus. Kauliukus su dinamito simboliu negalėsite perridenti, o jei išridensite tris dinamitus – prarasite sveikatos tašką! Žaidimas tęsiasi iki to momento, kol viena iš komandų įgyvendina savo tikslą ir laimi žaidimą.