Discworld: Ankh-Morpork
11+
60 min.
2-4

PvP

Strateginis

Mechanika

Statymas

Carakterių galios

Užėmimai

Sistemos

Kortų užpildymas

Komponentai
1

Žaidimo lenta

4

Aprašymų kortelės

1

D12 kauliukai

132

Kortos

91

Žaidimo dalys

52

Monetos

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Discworld: Ankh-Morpork

Stalo žaidimas „Discworld: Ankh-Morpork“ yra sukurtas pagal rašytojo Terry Pratchett fantastinių romanų „Discworld“ seriją. Žaidimo veiksmas vyks Ankh-Morpork‘e - didžiausiame ir keisčiausiame Discworld mieste. Lordas Vetinari pradingo, o skirtingos grupuotės tuoj pat ėmėsi darbo – perimti miesto kontrolę į savo rankas.

Žaidime gausite slaptą savo asmenybę, kuri jums duos tam tikrą užduotį. Įvykdę šią užduotį - laimėsite žaidimą! Užduotys gali būti įvairios: tam tikras miesto vietų valdymas ir kontrolė, favoritų figūrėlių padėjimas į 9 skirtingas vietas, 50 monetų surinkimas ar sąlygos įgyvendinimas, kuri neleistų varžovams laimėti ir pasibaigtų žaidimo kortos kaladėje.

Kiekvienas žaidėjas turės po rinkinį savo favoritų (Minions). Šie bus skirti atlikti savo nešvarius darbelius. Žaidimo eiga yra paprasta – sužaidžiate korta ir atliekate tokį veiksmą, koks yra pavaizduotas toje kortoje. Kortose rasite įvairius veikėjus ir pastatus iš šios serijos knygų. Iš viso žaidime yra 132 unikalios kortos. Dauguma kortų turi daugiau nei vieną veiksmą, bet jūs galėsite pasirinkti kurį veiksmą atlikti, ar atlikti juos visus. Kortų veiksmai įvairūs: pinigų gavimas/praradimas priklausomai nuo išridento kauliuko vertės, įvykio kortos traukimas, varžovų favoritų pašalinimas ir t.t.

Vienas pagindinių žaidimo elementų – bėda (Trouble). Kai favorito figūrėlė yra padedama į vietą, kur jau yra užimta vienu ar daugiau favoritų, bėdos (Trouble) figūrėlė yra padedama į šią vietą. Na ir žinoma atvirkščiai, jei favoritas yra išimamas, bėdos figūrėlė taip pat yra pašalinama iš tos vietos. Bėdos figūrėlės leidžia žaidėjams pašalinti favoritų figūrėles su tam tikromis kortomis ir neleidžia užsiimti statymais toje vietoje.

Priklausomai nuo vietos, kur jūs atliksite statymus, gausite papildomos galios: galimybę padėti papildomą bėdos figūrėlę kiekvieną ėjimą, apsisaugoti nuo atsitiktinių įvykių ir t.t.

„Discworld: Ankh-Morpork“ stalo žaidimo partija pasibaigia, kai vienas iš žaidėjų įvykdo savo pergalės sąlygą ėjimo pradžioje arba jei pasibaigia kortos kaladėje. Pasibaigus kortoms – skaičiuojami pergalės taškus. Taškus gausite už turimas monetas ir už favoritų bei pastatų figūrėles žaidimo lentoje.

Leidimo info.
Leidėjas Mayfair Games Autorius Martin Wallace Produkto kodas MFG3305 Išleidimo data 2011
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos