51st State: Master Set
14+
60 min.
1-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

44.00 €

51st State: Master Set

Pasaulis pasikeitė. Nebeliko valdymo. Nebėra armijos. Nėra ir civilizacijos. Jungtinės Valstijos žlugo! Po trisdešimt metų naujos grupuotės bando įsitvirtinti sugriautoje šalyje. Kontroliuojama ir įvedama sava tvarka. Susikuria nauja valstija: 51-oji Valstija.

„51st State“ – kortų žaidimas, kuriame žaidėjai žais už vieną iš frakcijų ir stengsis dominuoti naujoje šalyje. Žaidėjai žais lokacijų kortomis, samdys lyderius, siųs darbininkus dirbti į pastatus, kad gautų resursų ar naujų įgūdžių. Įdomiausia yra tai, kad kiekviena žaidimo korta gali būti sužaista trimis skirtingais būdais:

  • Sunaikinti lokaciją ir gauti iškart tam tikrus resursus.
  • Atlikti sandėrį ir gauti vienos rūšies resursą kiekviename raunde.
  • Pastatyti lokaciją ir gauti jos tam tikrą veiksmo atlikimą kiekviename raunde.

Dauguma kortų žaidimo metu jums leis pelnyti pergalės taškų. Žaidėjas pasiekęs 25 pergalės taškus paskelbs žaidimo partijos pabaigą. Užbaigsite paskutinį raundą, gausite po 1 pergalės tašką už kiekvieną lokacijos kortą savo valstijoje. Šiuos taškus pridėsite prie žaidimo metu pelnytų savo taškų. Ir kaip įprastai, žaidėjas surinkęs daugiausiai pergalės taškų – laimi žaidimą!

„51st State: Master Set“ yra atnaujinta „51st State“ žaidimo serija. Žaidimo pakuotėje rasite 88 kortas iš originalaus žaidimo varianto ir po 50 kortų iš dviejų skirtingų papildymų: „New Era“ ir „Winter“. Vienas iš šių papildymų gali būti sumaišytas su pagrindine žaidimo pakuote. Abiejų papildymų vienu metu negalima sumaišyti tarpusavyje. Ši atnaujinta žaidimo versija buvo dar labiau subalansuota, kad žaidimo patirtis išliktų vienodai patraukli, nepriklausomai nuo to su kokiu papildymu žaisite.

Leidimo info.
Leidėjas Portal Games Autorius Ignacy Trzewiczek Produkto kodas POG011 Išleidimo data 2016
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos